O podniku

BRÁNA DO PRVNÍ REPUBLIKY

Pivní salon je stylový podnik, situovaný do dob, kdy se Hradec Králové pyšnil titulem Salon republiky. Narozdíl od počátku minulého století se ale u nás nekouří – můžete si tak vychutnat své pivo v příjemném klima, stejně tak, jako k nám můžete zavítat na odpolední kávu či obchodní schůzku. Pivní salon se nachází v samém srdci města – na historickém Velkém náměstí. Výhled z prosklených výloh tak dotváří příjemnou historickou atmosféru našeho podniku.

JAK VZNIKL PIVNÍ SALON?

Nápad založit pivnici s širokou nabídkou netradičních piv vznikl z čistého nadšení – jednoduše jsme otevřeli podnik, který nám samotným v Hradci Králové chyběl. A nemýlili jsme se – Pivní salon si oblíbili hosté všech věkových skupin, dámy i pánové.

VYBÍRÁME TA NEJLEPŠÍ PIVA A NEUSTÁLE HLEDÁME NOVÁ

V Pivním salonu nabízíme svým hostům výběr těch nejzajímavějších pivních speciálů, které jsou aktuálně na trhu. Zaměřujeme se na malé pivovary s poctivým přístupem k výrobě piva. Najdete u nás nefiltrované ležáky, speciální piva i svrchně kvašená piva Pale Ale.
Piva na čepu pravidelně měníme, často i několikrát denně. Každá návštěva Pivního salonu je tak pro milovníky dobrého moku překvapením.

REZERVOVAT STŮLREZERVOVAT STŮLSALON NA FACEBOOKUSALON NA FACEBOOKU

Reference

Skvělé novopacké a poličské pivo, super příjemná obsluha!

Prosím, jen tak dál!!! Vše dle mých představ. Btw pečený maso + pivo … skvělý!

Konečně koncept, který by tam mohl fungovat!
Obsluha zatím skvělá a stejně tak i pivo. Přeji Vám, ať se daří.

Top výběr piv, super obsluha a hlavně mě moc příjemně potěšilo nekuřácké prostředí.
Palec nahoru borci!

Velice mě překvapilo příjemné prostředí a zkušený personál. Smekám pánové (a dámy).
Pivečko bylo natočené tak, jak se má. Přeju Vám hodně spokojených zákazníků